Sypialnia zazwyczaj kojarzy się z przytulnym pomieszczeniem. Kolory zwykle bywają tu ciepłe, a centralną częścią pokoju jest wygodne łóżko. Nie brakuje koców, poduszek i innych akcesoriów przywodzących na myśl odpoczynek i sen. Jednak wyposażenie sypialni w zegary i dodatki nie musi trzymać się zawsze konwencji przytulnego pomieszczenia.

A co, gdyby tak pomyśleć o urządzeniu jej całkiem inaczej? Pomalować na jaskrawe kolory, wybrać metalowe dodatki, stworzyć pomieszczenie idące z duchem czasu? W nowocześnie urządzonych mieszkaniach materace w sypialni zastępują czasami łóżka. poduszkaSą po prostu rzucone na podłogę i przykryte narzutą, a pod nią leży pościel. Oczywiście to rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w ciepłych domach, w których nie jest konieczna dodatkowa izolacja organizmu od podłogi w postaci stelażu łóżka. Nawet jeśli takie rozwiązanie nie uda się w twoim domu, nowoczesne wyposażenie sypialni może także zawierać odpowiednie łóżko, pasujące do pozostałych mebli.
Nowoczesne sypialnie wciąż nie są popularne, ale jeśli lubisz dynamiczny styl, nic nie stoi na przeszkodzie by wprowadzić go i tam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>