Staranie się o zapewnienie sobie dobrego snu to gra warta świeczki. Każdemu choć raz zdarzyło obudzić się z bólem mięśni, karku lub stawów. Takim nieprzyjemnym niespodziankom sprzyja źle dobrany materac. Po przespanej nocy oczekuje się raczej uczucia wypoczęcia, zrelaksowania i gotowości na wszystkie wyzwania, które niesie ze sobą nowy dzień.

Źle dobrane łóżko

Tymczasem nieprawidłowo wybrane łóżko w sypialni może łatwo zniweczyć te cele i stać się powodem przykrych dolegliwości.
Materac kieszeniowy jest zbudowany w specyficzny sposób. Zwiera oddzielne kieszenie ze sprężynami, dzięki którym dostosowuje się kształtem do kształtu ciała śpiącej osoby, a ugięcie jednej grupy sprężyn nie pociąga za sobą ugięcia kolejnych. Przez to ruchy śpiącego są mniej odczuwalne, a leżenie bardziej komfortowe. Taki materac jest również bardzo trwały.
Można wybrać również materac piankowy. To tańsza opcja, nie zawiera w ogóle sprężyn w środku. Ich główną zaletą jest to, że są antyalergiczne co sprawia, że osoby z uczuleniami mogą spać na nich spokojnie. Łatwo jest także utrzymać je zawsze w czystości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>